Contact

Contacteaza-ne:

Revista Teo este un proiect by Teo Trandafir.

Telefon: +4021 795 88 02

Trimite-ne stirea sau informatia ta


Daca ai un subiect despre care vrei sa scriem sau ai surprins imagine foto sau video despre care vrei sa scriem pe poti trimite imaginile tale pe email la redactie@teotrandafir.com.

CONTACT REDACTIE

Telefon: 0217958802
redactie@teotrandafir.com

Publisher

ARIAN VRAUKO

Email: adrian@teotrandafir.com

Departament de Marketing & Vanzari

cc@smartactivity.ro

Redactori

  • DANIEL SUTA
    daniel@teotrandafir.com
  • Mihaela Gheorghe
    mgheorghe@smartactivity.ro
  • Mirabela Vlad
    mvlad@smartactivity.ro

Departament video

  • Raluca Oprea – Producator general / Emailraluca.oprea@teotrandafir.com

Publicitate

  • email: cc@smartactivity.ro

Social Media

  • CRISTINA DOBRE / Email: cristina.dobre@smartactivity.ro

Programator

Bogdan Iacob / Telefon: 0217958802

Corporate Teo Trandafir

In cazul in care doriti sa o contactati pe TEO in scop corporate (Invitatii la diverse actiuni, Prezentare Evenimente, Colaborari) puteti folosi adresa de mail corporate@teotrandafir.com.

Departament Juridic / Legal

ROBERT CIUREA
email: office@avciurea.ro sau legal@smartactivity.ro.
Telefon: +4021 795 88 02

Fondatori

Teo Trandafir
teo@teotrandafir.com

Adrian Vrauko
email: adrian@teotrandafir.com

Director General

Adrian Vrauko
email: adrian@teotrandafir.com

Site-ul TeoTrandafir.com este administrat si detinut de SMART ACTIVITY SRL

  • Adresa de corespondenta: Calea Calarasilor, numarul 173, Bucuresti, Sector 3
  • COD FISCAL: RO34042388
  • CIF: J40/1060/2015